Fast and Die або Пам'ятка легкоходу
Posted by Taras Kushnir on September 29, 2013

На написання цієї пам’ятки мене надихнула недавня поїздка на Кавказ і кілька дрібних походів після цього. Цього року мене підхопила течія Fast & Die Fast & Light і підхопила так солідно: я взяв одну з найлегших на сьогодні пуховок та літній спальник для ультра-марафонів в Безенги, в яких цього року було найхолодніше літо за останні 20 років (по словах місцевих жителів). Цей незабутній досвід сну у всьому одязі та носіння одночасно двох легких пуховок в таборі дещо змінив моє ставлення до легкоходства.

Хочу донести до тебе, фанатичний легкоходе, думку, яку я сформував відтоді про Fast & Light. Суть в тому, що це не про носіння найлегшого спорядження, яке тільки можна знайти, а в тому, щоб це спорядження мало оптимальний коефіцієнт “користь vs вага”. Якщо буде дуже маленька вага, то і користь в невідповідних умовах буде невелика. Тобто кожна річ має свою область застосування: в холодні травневі ранки на мультипічі підійде і найлегша пуховка, а в справжніх горах з льодовиками і лавинами потрібна пуховка тепла.

Оскільки мудрість людей полягає в тому, щоб навчитись на поганому досвіді інших, а не своєму власному, то будь мудрий, о майбутній легкоходе.


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus