Перше враження про стенд "Бухта"
Posted by Taras Kushnir on February 16, 2014

Тільки лінивий блогер-скелелаз не написав ще огляд нового стенду для скелелазіння та болдерінгу у Львові. Ось нарешті і мене занесло в “Бухту” і я на власні очі побачив стенд, навколо якого точилося стільки дискусій серед нашої “скелелазної тусовки”. Перше враження від стенду - “Вау!”. “Вау!” тому, що приміщення для стенду - справді величезне: більше за стенди, які я досі бачив своїми очима (їх небагато: київський НАУ та наші болдерінгові), воно з’єднує вертикальними та від’ємними площинами підлогу і стелю, вміщає в собі багато скелелазів та просто зівак, які прийшли просто подивитись.

Умови для занять. По-перше, місце для занять спортом. Його більше, ніж достатньо і я маю надію, що те місце, яке ще досі не зайняте, займеться турніками, брусами, ковриками для йоги (прес качати) або шведською стінкою. В “Бухті” також є місце для відпочинку і досить мудро зроблено, що воно відділене по висоті, бо знаю зали, де місця для відпочинку зразу біля матів і народ розлінюється більше. Тут же “лежаки” і крісла винесені на “другий поверх”, з якого дуже зручно і видовищно спостерігати за лазінням на високому стенді.

Температура. В залі явно “не жарко” і сподіваюсь, що так і буде літом. Коли м’язи перегріваються, вони гірше працюють. Також невисока температура є додатковим стимулом лазити (аби зігрітися).

Вигоди. В залі є туалет. Він, здається, функціонує. Йому не вистачає дзеркала та і умивальник для рук досить високо: ноги мити не дуже зручно :)

Мати. Мати для падіння м’які, втоплені в рівень підлоги (+10 до карми людині, яка подала цю ідею). Падати приємно.

Логістика. Стенд розміщений в одному із районів Львова, в якому я взагалі досі не бував, на території Керамічного Заводу. Для мене тут є величезний мінус, бо по дорозі до стенду на території заводу - купа болота, яке на велосипеді тяжко або й неможливо об’їхати, але до цього, звичайно, звикнеться. Та і болото колись висохне.

Можливість для розвитку. Тут в “Бухти” хоч відбавляй.. Небагато зацеп, купа незайнятих площин. Секції для новачків. Місце для паркування побільше або почистіше. Словом, є куди рости…

Висновок

Як я вже казав, тільки лінивий ще не написав про цей стенд. Дехто написав відразу після відкриття, хтось - пізніше. Все як завжди: комусь подобається, комусь - ні. Одні скелелази плюються злобою чи заздрістю, інші - захищають. Третім - байдуже.

Мені ясно одне: для всіх добрих в душі скелелазів (я маю на увазі, крім Лєни Красовської), які лазять складність, а не болдерінг, цей стенд є, безперечно, здійсненням мрії. Мрії про високий стенд у Львові, про можливість лазити із шнурком під час дощу на вихідних, лазити складність зимою, зрештою, лазити із шнурком посередині тижня не чекаючи вихідних! Для болдерінгістів цей стенд також є чудовим місцем для занять, оскільки в ньому багато площин і конструкцій (як ото “Острів” посередині стенду, на який можна залізти та потрапити в зону відпочинку) є більш подібними до природних (болдерінги на каменях), ніж на інших наших стендах.

P.S. Досі не розумію, чому, зі слів хлопців, назвавши стенд “Бухтою”, щоб асоціювалось із бухтою шнурка, вони розмістили на логотипі якір замість тої ж бухти шнурка..


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus