Похід на хребет Кострич
Posted by Taras Kushnir on October 28, 2014

Мене завжди цікавило, звідки зроблені ці гарні панорамні фото Чорногори, які висіли в кабінеті географії.. Виявляється, є такий хребет Кострич трошки північніше Чорногори, з якого останню видно як на долоні. І, оскільки, після недавніх розповідей та фото Сергія з румунських Карпат було прийняте рішення негайно кудись їхати, вибрались ми саме на той хребет.

Під катом більше фото та інформації про похід.

Добрались ми в Кострич так: спочатку київським поїздом до Франківська, а звідти маршруткою Івано-Франківськ - Верховина до Кривопільського перевалу (він знаходиться до Кривопілля). На перевалі є зупинка та сільський магазин-забігайлівка, де ми попили дуже смачного чаю з карпатських трав з медом.

Після цього стартували по червоному маршруту (я взяв з собою карту “Чорногора”).

DSC_0815_x_s

DSC_0840_x_s

Маршрут в основному виглядав як розтягнуте болото. Деколи по кісточки і глибше. І коли я по приїзді додому питав друзів, виходить, це болото там майже завжди (а тим більше, після осінніх дощів).

Першого дня, коли ми вийшли по червоному маршруті на полонину Веснарка (5.5 км від Кривопільського перевалу), була погода не дуже і крім туману та хмар, майже нічого не було видно.

DSC_0879_x_s

Полонина була досить велика, з колибою

DSC_0915_x_s

і простягалась вона на 2 краї від верху хребта, тому з її найвищої точки було видно краєвиди в обоє боки: Чорногора з одного і Горгани з іншого.

Стояли ми на вершечку полонини в межі лісу, де був рівний кусочок і гарні краєвиди. У воді проблем немає, оскільки є джерело на полонині і в лісі потічків теж вистачало.

Була задумка зробити деруни в поході, але так сталось, що ми не взяли з собою терки, а у Франківську близько до вокзалу не знайшли нормальну. В результаті, я купив терку-магнітик на холодильник в магазині все по 1 грн. Прийшлось терти нею картоплю…

Майже як по розкладу (прогнозу погоди), вночі розвиднілось і я зміг зняти трошки нічного неба.

Ранком бігав з фотоапаратом від одного боку полонини до іншого, фотографуючи прилеглі долини і краєвиди на Чорногору

DSC_0978_x_s

Говерла

DSC_0986_x_s

Інший бік

DSC_1004_x_s

І коли сонце піднялось вище, все одно було гарно

DSC_1138_x_s

DSC_1184_x_s

Більше фото можна глянути в альбомі у Flickr.

Якщо у Вас є якісь питання стосовно добирання/стоянок/води, задавайте їх в коментарях.


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus