Pebble smartwatch як годинник для атлетів
Posted by Taras Kushnir on April 20, 2014

Pebble - це невеличкий комп’ютер за UPD $100 $150 з bluetooth’ом на борту у вигляді годинника, який може по тому ж блютузу на відстані до 10 метрів спілкуватись з вашим смартфоном до тижня без підзарядки. В інтернеті про нього можна прочитати безліч оглядів та порівнянь (Reddit, 4pda, The Verge, Habrahabr). Мене він привабив можливістю отримувати push-повідомлення з смартфона (я ніколи не чую дзвінків) та кучою написаних для нього програмок. Також нескучними обоями (вигляд годинника можна змінювати). А з недавнього часу Pebble підтримує також кастомні мови у прошивці 2.0. Тому мінуси в ньому закінчились. А ось для скелелаза, велосипедиста чи бігуна в ньому купа корисних фіч.

Скелелазіння

По-перше, це його основна функція - отримання повідомлень (дзвінки, смс, skype, etc.) з телефону, коли він далеко, а ви - десь в залі. Досить корисно, бо із телефоном лазити навряд чи зручно, а з допомогою Pebble можна більше не бігати і перевіряти чи, бува, хтось не дзвонив/писав. По-друге, з допомогою Pebble можна керувати mp3-плеєром на телефоні. Тому зручно перемикати треки, які грають на телефоні біля колонок, десь з залу. Непотрібно фізично підходити до телефону і замагнеженими руками возити по його екрану. Іншим бонусом є програмки-таймери, які зручно використовувати для інтервальних тренувань (можна налаштувати такий таймер, який вам потрібно: зростаючий, спадаючий, з повтореннями тощо). Я для цього використовую програмку Multitimer.

Біг

Pebble - незамінний під час інтервального бігу завдяки його вібро. За допомогою вищезгаданого Multitimer можна налаштувати таймер з повтореннями, який буде вібрувати (короткий-, довгий-, два коротких вібродзвінки) через заданий вами інтервал. Це дозволяє не дивитись постійно на годинник, не натискати на бігу кнопки Start/Stop чи слухати слабенький пікаючий сигнал звичайних таймерів. Pebble відчутно завібрує по завершенню часу в таймері. Також за допомогою Pebble можна гортати треки на смартфоні без необхідності витягати сам смартфон. Ще на ньому можна бачити статистику з класної програмки Runkeeper, яка теж знайшла багато прихильників серед спортсменів-любителів.

Велосипед

Pebble - крута річ для велосипедиста, бо його можна вдягнути замість вело-комп’ютера на руль і він буде показувати ті ж показники і навіть більше, завдяки GPS з телефону та інтеграції з Runkeeper, який буде рахувати купу корисної статистики про велопробіг.

Висновок

Якщо вам не шкода $100, то Pebble - чудова покупка для спортсмена-любителя чи просто зайнятої людини, яка не чує свого телефону.


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus