Огляд спортивних плеєрів та навушників
Posted by Taras Kushnir on September 8, 2016

За час моїх занять спортом, я перепробував, мабуть, штук 10 різних комбінацій навушників та плеєрів, які б мені ідеально підходили для бігу, скелелазіння, велопоїздок, походів тощо. Там були і різні навушники, які йшли в комплекті з телефонами, і спеціальні. В цьому пості я зроблю огляд тих кількох, які вижили за кілька років випробувань і добре відслужили.

Номер один в моєму списку - iPod Shuffle та навушники, які йшли з ним в комплекті. Якщо коротко, то це просто безсмертна класика. Сам iPod Shuffle - дуже живучий плеєр на 2 GB. Пам’яті небагато, але на дві сотні якісних треків вистачає. Керування айподом дуже зручне, бо не треба дивитись на “екран” (його просто немає). Його легко використовувати під час бігу в кишені вітровки - орієнтуєшся по необхідних кнопках за допомогою штекеру від навушників. А ще його можна чіпляти як кліпсу. Навушники в нього - найзвичайніші із можливих “затичок”. Запросто пережили піт та легкий дощ, хоча їхню водонепроникність я б не випробовував зайвий раз. Коштують вони зараз в районі $50.

Наступний експонат - Sony Walkman NWZ-W273. Це mp3-плеєр на 4 GB та навушники два в одному. Водонепроникні, доволі міцні (кидав свої з 9го поверху на землю). На сьогодні вже є новіша версія цього плеєру, хоча мене цілком задовільняє і стара. На відміну від iPod Shuffle, це вже мій другий такий плеєр, оскільки перший зламався за 2 роки - в один прекрасний день в нього перестав грати правий навушник. Незважаючи на це, я без роздумів купив ще одні такі ж. В цих навушниках дуже добре бігати в найсильніший дощ чи лазити траверси на тренуванні: вони повністю водонепроникні та немає зайвих проводів. Я їх використовую не тільки для спорту, але й для щоденного прослуховування подкастів. Прошивка має невеликий дефект за якого .m4b файли (аудіокниги в спеціальному форматі) не програються, але навіть Windows вміє на ходу конвертувати їх в .m4a, які вже працюють). А ще він не програє .mp3 файли довші за 1 годину (погано для аудіокниг). Керування аудіо теж має доволі відчутний недолік - треки можливо промотувати лише повністю, а не частково. Коштують такі навушники близько $80 ($100 на офіційному сайті, але вони уцінені за рахунок новішої моделі).

Моє останнє надбання, яке прижилось. Sony MDR-AS600BT Sport Bluetooth in-ear headphones. Довга назва, але, якщо коротко, то це bluetooth навушники до вашого телефону, які мають splash-protection та грають приблизно 8 годин. Фіксація у вухах доволі дивна і я часто досі путаю лівий та правий навушники, коли одягаю їх. Для керування у вас є тільки одна кнопка, за допомогою якої можна зупиняти, гортати вперед-назад та збільшувати звук (для всіх тих дій я віддаю перевагу годиннику на зразок Vector watch або Pebble, а кнопкою лише ставлю на паузу та відпускаю). Як не дивно, за їхню простоту вони мені доволі приглянулись. Для таких навушників при активному використанні доволі необхідний провід, бо я впевнений, що загубив би їхні частинки, якби вони були роз’єднані (як в AirPods від Apple). Використовую їх щодня для слухання аудіокнижок та під час велопоїздок, коли телефон захований у рюкзаку. В них є додатковий бонус - наявність мікрофону та можливість використовувати їх в якості гарнітури. Коштують навушники, як і попередні, близько $100.


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus