Обережно із DMM Brass Offset nuts
Posted by Taras Kushnir on July 30, 2016

Вибираючи собі новий набір закладок, мою увагу привернули DMM Offset Nuts та DMM Brass Offsets. Ці набори закладок - улюбленці багатьох тредових скелелазів і, крім того, отримали Editor’s Choice на OutdoorGearLab. Парочка є доповненням одне до одного. Offset Nuts продаються у розмірах 7-11, а Brass Offsets в розмірах 0-6. Як відомо, розміри в різних виробників - різні і я навіть не міг знати, що 0-6 в DMM це ще буде та дрібота.

Як ви можете побачити на фото в шапці посту, закладка номер 2 менша за розміром, ніж мій мізинець. Виглядає вона не дуже надійно, хоча на ній міститься маркування 5kN та значок “3-sigma tested” від DMM (більше про це можна прочитати на офіційному сайті). Мені навіть страшно уявити розмір #0, враховуючи, що #2 - дуже маленька.

Мораль цього поста в тому, що ці дрібні закладки будуть корисні під дуже специфічні потреби. Наприклад, Chris McNamara рекомендує в якісь специфічні регіони в США їхати лише із Brass Offsets в кількості 5-6 сетів. Але якщо ви не знаєте, для чого вам знадобляться такі малесенькі, то купувати їх не треба. Крім того, вони коштують дорожче за такі ж, тільки великі. Тим не менше, номери #6 та #5 - доволі нормальні та корисні розміри, які можна купити окремо.

Brass Offsets #2, #3, #4 Brass Offsets #2, #3, #4


Сподобався пост?
Підтримайте блог!


comments powered by Disqus